Podhrabové dosky

Podhrabové dosky slúžia pre lepšie zabezpečenie ochrany vašej záhrady pred nežiadúcimi zvieracími návštevami. Využijete ich u všetkých typov pletivových plotov.

Podhrabové dosky plnia najmä ochrannú funkciu pred hlodavcami, hrabošmi, krtkami. Ak máte na záhrade psíka, podhrabová doska mu rozhodne sťaží plánovaný výlet von.

Betónové podhrabové dosky vyrábame od roku 2012 z vibrolisovaného betónu v najvyššej akosti. Každá doska má pevnú výstuž, ktorá zaisťuje jej pevnosť a dlhú životnosť. Je mrazuvzdorná a výborne odoláva poveternostným vplyvom.

Máte záujem? Objednajte si v našom e-shope.

Presvedčte sa na vlastné oči

Objavte mimoriadnu kvalitu našich betónových výrobkov na vlastné oči. Príďte sa pozrieť do našej vzorovej predajne v Žiline.

Predajňa Jabest

Dizajn a farby podhrabových dosiek

Podhrabové dosky sú obdĺžnikového tvaru moderným horizontálnym výkrojením po celej dĺžke dosky. Zadná strana je hladká. Aj dosky dodávame okrem štandardnej šedej v týchto farbách: hnedá, červená, piesková a grafit.

Nejedná sa o povrchové farbenie, ale farba sa pridáva priamo do zmesi pri výrobe dosiek, preto je stála a nehrozí jej vyblednutie. Cena farebného dielu je vďaka tomu o 4,20 € drahšia, oproti štandardnej šedej farbe.

Rozmery podhrabových dosiek

Podhrabové dosky vyrábame vo viacerých dĺžkach a výškach. Najmenšia dĺžka dosky je 200 cm, stredná doska je dlhá 250 cm a najdlhšia má 300 cm. Výška dosiek je 20, 25, 30 alebo 50 cm. Štandardná hrúbka dosky je 5 cm.

Z čoho vyrábame betónové dosky?

Betónové dosky Jabest vyrábame z prvotriednych surovín a materiálov. Betónová zmes je zložená z kvalitných pieskov, cementu CRH (Holcin) a stavebnej chémie SIKA. Jednotlivé diely sú vystužené 6 mm hrubými roxormi RAVEN.

Všetky betónové dosky majú bezpečnostné a kvalitatívne certifikáty.

Montáž podhrabových dosiek

Podhrabové dosky sa ukladajú pomocou drážok do betónových alebo plastových pätiek. Tieto pätky sa nasadia na kovové stĺpy plotu, ktoré sa zabetónujú do zeme v potrebnej dĺbke (cca 50-70 cm).

Pre správnu funkčnosť podhrabových dosiek je potrebné, aby doska bola ukrytá cca 10 -15 cm v zemi. Súčasne je potreba, aby napnuté pletivo plotu prekrývalo hornú časť dosky 5 -10 cm.

O nás

Sme popredný slovenský výrobca kvalitných betónových plotov a betónových komponentov so sídlom v Žiline.

Prevádzka
Žitná 5
010 01 Žilina
Telefón: +421 904 984 406
Email: info@jabest.sk

Najnovšie články


Pieskové prevedenie
Pieskové prevedenie

13. Apr 2023

Plot po 2 rokoch
Plot po 2 rokoch

22. May 2022

Otváracie hodiny

Čakáme Vás na našej prevádzke

  1. Pondelok - Piatok: 7:00 - 16:00
  2. Sobota: Dohodou
  3. Nedeľa: Zatvorené